Oferta handlowa / Hytorc

Seria MXT jest cały czas najbardziej pożądana, dzięki różnorodności zakresu momentu obrotowego, łatwości konserwacji, serwisu oraz budowy, przez inżynierów na całym świecie! Sprzęt MXT zawiera funkcje, które ustanawiają standardy, do których wszyscy inni producenci starają się dążyć.
HYTORC prezentuje również wysokiej wytrzymałości wersje MXT-SA o rozmiarach napędu ¾ cala, 1 cal i 1 ½ cala. Jest to niepowtarzalna, mocna konstrukcja dynamometrycznego klucza hydraulicznego zaprojektowania specjalnie z myślą o bardzo intensywnym użytkowaniu produkcyjnym. Chociaż wersje SA mają takie same wymiary zewnętrzne jak ich standardowe odpowiedniki MXT, to budowane są z przeprojektowanych części. Części składowe klucza wykonane są z wyższej jakości materiałów, aby zwiększyć trwałość narzędzia przy ciągłej pracy.
Zewnętrzna warstwa obudowy klucza MXT-SA pokryta jest polerowanym chromem Moment obrotowy jest porównywalny ze standardowymi modelami MXT. Urządzenia te objęte są również 5-letnią gwarancją z bezpłatnym corocznych przeglądem – jako jedyne na rynku!! 360 x 180 stopniowa głowica umożliwia łatwe dopasowanie węży hydraulicznych w miejscach trudno dostępnych eliminując przy tym ich załamania.
Nasze urządzenia posiadają dodatkowy mechanizm zapadkowy. Wystarczy kliknąć w uchwyt dźwigni reakcyjnej aby zwolnić klucz, nie zmieniając tym samym położenia śruby czy nakrętki. Ponad 35 lat nowatorskich rozwiązań inżynieryjnych to jest to, co oddziela HYTORC od innych! Ponad dziesięć lat temu, seria MXT ustawiła standard do którego starają się dążyć inni producenci. Istnieje wiele "podróbek", które obecnie nie wydają się być bardziej opłacalnym wyborem niż prawdziwe maszyny HYTORC.
Inni producenci twierdzą, że ich produkty to, to samo co HYTORC, lecz nie należy ich stosować w trudnych warunkach przemysłowych i przy dużych momentach obrotowych. Faktem jest to, że po prostu nie są w stanie utrzymać wysokiego standardu jakościowego. Wyroby te, wykonane są z materiałów o niższej wytrzymałości i braku kontroli jakości w trakcie produkcji. Następstwem jest maszyna która, tylko na pierwszy rzut oka wydaje się być okazją. Po powtarzających się niepowodzeniach, słabą dostępnością części zamiennych oraz brakiem obsługi klienta w rzeczywistości „okazja” przeobraża się w porażkę.


BoltingService s.c. NIP: 592-222-71-40 REGON: 220982300 VAT EU: PL5922227140 tel. +48 724 012 010 tel. +48 726 102 011

wykonanie: Netidea.pl
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 2